Wii Fit – dojmy

Týpci z Eurogameru měli možnost vyzkoušet si Wii Fit a podložku balance board na vlastní kůži přímo v kanclech společnosti Nintendo. Jaké jsou jejich dojmy?

Wii Fit

Předně, podložka je nesmírně citlivá a software podle ní de-facto dokáže rozpoznat co přesně dělá jak dolní, tak i horní polovina vašeho těla. To je od Nitenda skutečně geniální tah. Hraní si s Wii Fit je prý mnohem návykovější než Wii Sports, je to opět zábava úplně pro všechny. Podložka je navíc i robustní, takže není nemožné, že by se na ní dalo i skákat. Kalibrace je rychlá a jednoduchá. Doba odezvy je prý stejně neuvěřitelná jako přesnost měření.

Wii Fit

Surfování, skateboarding, lyžování, nebo třeba i létání na raketovém prkně (a střílení s Wiimote), pro balance board je možné vytvořit prakticky jakoukoliv hru. V kombinace s Wiimote dostávají vývojáři do rukou až neuvěřitelně zábavný kit, se kterým bezpochyby půjde (a doufejme, že se tak i stane) dělat zázraky. Brain Training pro Nitendo DS byl podle Eurogameru teprve začátek. Teprve Wii Fit a Balance Board všem vytře zrak. Zelená vopice už se nemůže dočkat! Mimochodem, odhadovaná cena Wii Fit včetně podložky je někde kolem 2000 Kč, což vůbec není špatné (na to, že dostanete ultra-high-tech váhu:).

zdroj: eurogamer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.