Tři novinky od Comgadu už tento pátek

Společnost Comgad pvydává tři nové PC tituly, které se na pultech obchodů objeví už tento pátek 24. února. Hráči se tak mohou těšit na znovuzrození Painkillera v exkluzivní kolekci a dvě očekávané vojenské strategie Wargame: Evropská krize a Jagged Alliance: Back in Action, nejnovější pokračování série tahových vojenských strategií. Všechny zmíněné hry budou k dostání v profesionální české verzi od Comgadu.

Jagged Alliance: Back in Action, návrat kultovní taktické hry
Jagged Alliance: Back in Action, návrat kultovní taktické hry

Painkiller Complete Collection

Přímo z pekla se na hráče přiřítí kompilace Painkiller Complete Collection obsahující hry: Painkiller, Painkiller Battle out of Hell, Painkiller Overdose, Painkiller Resurrection a Painkiller Redemption, všechny v profesionální české verzi.

Tato adrenalinem nabušená FPS akce hráčům nabídne více než 120 druhů šílených krvelačných monster a nepřátel. Mohou se těšit na více než 70 hodin zběsilé zábavy, nejrychlejší multiplayer v dějinách FPS, téměř tři desítky démonických zbraní a pomocí PainEditoru a modovacích nástrojů si vytvořit Painkillera dle svých představ.

Wargame: Evropská krize

Wargame: Evropská krize je úžasná a napínavá realtimová strategie, ve které realismus a taktika bojují přímo v první linii. Využijte fenomenálního výběru vozidel a dalších jednotek (více než 350 různých modelů), vytvořte si vlastní armádu a vydejte se na rozsáhlé vojenské tažení.

Díky enginu IRISZOOM™ jsou bitvy ve Wargame nejen úžasně ztvárněné po grafické stránce, ale nabízejí i nepřekonatelnou strategickou hloubku. Online služba EugenNet© přináší plnou podporu multiplayeru až pro 8 hráčů, a to včetně vytváření klanů, organizování her a celosvětového žebříčku.

Jagged Alliance: Back in Action

Jagged Alliance: Back in Action je nejnovější titul z velmi oblíbené série tahových strategií z prostředí nájemných zabijáků. Hra Back in Action byla navržena od základů tak, aby hráčům poskytla co možná nejmodernější požitek, takže nabízí i nový isometrický 3D pohled a rozhraní, velmi detailní modely postav a celou řadu nových herních funkcí.

Hráčům nabídne unikátní kombinaci taktického boje, obchodní simulace a strategie spolu s převratným systémem boje „Naplánuj a proveď“ ve spojení s prvky tahových soubojů. Zajímavostí budou napínavé vedlejší úkoly, jež nabídnou celou řadu různorodých činností, z nichž některé se vůbec netýkají hlavního příběhu.

Balení hry bude obsahovat jak remake Jagged Alliance: Back in Action, tak i původní hru Jagged Alliance 2 z roku 1999.

Herní kompilace Painkiller Complete Collection pro platformu PC bude k dispozici v profesionální české verzi za cenu 399,- Kč/15,99€.

PC hra Wargame: Evropská krize bude k dispozici v profesionální české verzi za cenu 999,- Kč/39,99€.

PC hra Jagged Alliance: Back in Action bude k dispozici v profesionální české verzi za cenu 799,- Kč/31,99€.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.