Splinter Cell: Conviction trailer, informace

Vopice! Tři roky už čekáme na nový Splinter Cell: Conviction. Ubisoft pátý díl špionské série ohlásil už v květnu 2007. Jenže pak se připletl do cesty Assasin’s Creed, ukázalo se, že série Splinter Cell je podobně vyčpělá jako Need for Speed a vývojáři se museli vrátit zpět k rýsovacím deskám. Na X10 v San Francisku se ale Microsoft novým SCC opět chlubil.
Splinter Cell: Conviction
Sam Fisher vypadá zase jinak než v posledním dílu, Double Agent. Kdo si ještě pamatuje úplně prvního Sama, bude jistě velmi překvapen – je to prostě někdo docela jiný. Ale co, i kdyby měl xycht tupého gibona, pořád je to ten starý dobrý Sam!

Nebo ne? Podle dojmů novinářů, kteří měli možnost si hru vyzkoušet na X10, je Splinter Cell: Conviction sice pořád ještě 3rd person akční stealth hrou, ale ten stealth prvek je tentokrát potlačen ještě o něco víc. Do popředí jde akce.

Vývojáři si půjčili některé finesy z povedené taktické akce Rainbow Six Vegas, jako je třeba tagování protivníků. Také se mnohem častěji bojuje muž proti muži, kdy Sam Fisher láme končetiny jedna báseň. Z Assasin’s Creed si Ubisoft Montreal vypůjčil zalidněná veřejná místa – tržiště, kavárny, restaurace, široké bulváry.

Vydání Splinter Cell: Conviction se majitelé PC a Xboxu 360 dočkají v půlce letošního dubna. Na exkluzivní trailer se můžete podívat na GameTrailers.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.