Rayman Raving Rabbids první dojmy

Rayman Raving RabbidsKráliciiiiiiii! Už pár hodin mi na disku trůní Rayman Raving Rabbids. Mno. Králiciiiiiiii! Hra je stejná pro všechny platformy, akorát ji vždycky ovládáte něčím jiným – prapůvodně je ale zjevně stavěna pro herní konzoli Nintendo Wii a její Wiimote, nicméně ovládat se dá docela dobře i myší a klávesnicí.
Základem celého Raymana jsou malé, ale neuvěřitelně vtipné a zábavné, přitom z herního hlediska doslova primitivní minihry, ze kterých je celá hra poskládána. Plnění potápěčských brejlí mrkvovým džusem, zavírání dveří na plážových záchodcích, sestřelování králiků alá Far Cry, disko tančení, házení krávou do dálky, skákání přes švihadlo. A to je teprve začátek. A do toho všeho… Králiciiiiiiii!

Rayman Raving Rabbids

Rayman Raving Rabbids je po dlouhé době první hrou, u které se budete DOOPRAVDY bavit, chechtat se jako blázni, protože králičí stylizace a některé úkoly jsou prostě… no prostě k uchechtání. Králičí grimasy, převleky, pohyby, s tím vším si vývojáři vyhráli do posledního puntíku. A co je nejlepší, tahle hra je skvělá zábava v jednom hráči, ale ještě lepší při hře dvou hráčů na jednou počítači, kdy třeba jeden ovládá myš a druhý klávesnici. Anebo prostě jen můžete soutěžit v jednotlivých minihrách a skákat přes švihadlo až do úmoru nebo rozpůlení mezerníku. Králiciiiiiiii!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.