Plná hra z Click2Play ke stažení zdarma!

Společnost Comgad vyzývá všechny hráče v České republice a na Slovensku – „Dejte našim serverům zabrat a stáhněte si zdarma plnou hru ze služby Click2Play!“ Od dnešního rána do neděle 11. září 2011 totiž probíhá zátěžový test serverů Click2Play.

Černobyl - nová hrozba. Hra je zdarma ke stažení ze služby Click2Play spol. Comgad.
Černobyl - nová hrozba. Hra je zdarma ke stažení ze služby Click2Play spol. Comgad.

„Cílem celé akce je otestovat kapacitu serverů a přenosové linky,“ říká David Semerád, marketingový manažer společnosti Comgad a vedoucí projektu Click2Play. „Proto jsme se rozhodli sáhnout po netradičním, ale hráči jistě vítaném kroku. Místo abychom nechali roboty tahat prázdné soubory, žádáme všechny hráče, aby využili této příležitosti a stáhli si zdarma hru, kterou na Click2Play v rámci této akce nabízíme. Věřím, že nás hráči nezklamou,“ dodává Semerád.

Zúčastnit se zátěžového testu je velice jednoduché. Není zapotřebí žádná registrace, stačí v prohlížeči otevřít stránku http://www.click2play.cz a dle pokynů na ní uvedených stáhnout danou hru. Nic víc není zapotřebí.

Každý, kdo se do testů zapojí, získá zcela zdarma akční hru Černobyl: Nová hrozba.

Click2Play je služba digitální distribuce počítačových her, kterou připravuje společnost Comgad. Zaměřovat se bude především na hry lokalizované do českého jazyka, hry budou bez jakéhokoliv dodatečného DRM. Služba Click2Play bude otevřena i všem ostatním subjektům působícím na českém a slovenském trhu. Ostrý start služby Click2Play se očekává v průběhu října tohoto roku.

Publikováno: Rubriky: Hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.