StarCraft II: Wings of Liberty vyjde 27. července 2010!

Blizzard se konečně uvolil říct na plnou hubu kdy že to ten jeho opus vyjde. Vězte tedy, že Starcraft 2: Wings of Liberty se v obchodech ve Spojených státech, Evropě, Jižní Koreji, Austrálii, Novém Zélandu, Rusku, Mexiku, Singapuru, Indonésii, Malajsii, Thajsku a Filipínách objeví 27. července 2010.

Jedenáct let čekal původní StarCraft na pokračování. Nejlepší realtime strategie všech dob je tentokrát 3D – jinak je všechno de-facto při starém. Pár nových jednotek a hlavně do posledního šroubku dotažený multiplayer postavený na nové verzi sítě Battlet.net v2.0.

Datum vydání StarCraft II je tedy stanovena na 27. února 2010. Tehdy se opět započne epický příběh tří znepřátelených ras – terran, zergů a protossů. Opět se setkáme s rebelským vůdcem Jimem Raynorem a dalšími známými postavami. Celkem hra nabídne 29 misí, hráči si budou často moct volit různé mise a tedy i různé pokračování příběhu. Kromě toho jsou připraveny také minihry, které by měly začínající hráče zaučit v nelítostném multiplayeru.

Další dvě pokračování by měla následovat v krátkém sledu a přinesou další jednotlivé dějové linie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.