Parádní staré hry jsou dnes volně dostupné

Přijďte si na download server Mujsoubor.cz stáhnout hry, které patří k tomu nejlepšímu, co ve zlaté éře hraní na PC vzniklo. Legendární hry všech žánrů jsou dnes zdarma ke stažení a ve srovnání s jejich kvalitami mnohdy blednou závistí i nejnovější AAA tituly.

Dyna Blaster
Dyna Blaster

Dyna Blaster
Začneme trochu zvolna, i když ani Dyna Blaster není žádná lehká váha. Možná ho znáte i pod jménem Bomberman, který snad ještě lépe vystihuje náplň hry. Tou je samozřejmě odpalování bomb a hledání východů z úrovní, za neustálého pronásledování hejnem nejrůznějších monster. Sbíráte vylepšení svých bomb, časově omezenou nesmrtelnost a podobné výhody, které vám pomohou přežít v tomto dvourozměrném nemilosrdném světě.

Vlak
Logický rychlík, a to doslova. V roli hezky nakreslené mašinky musíte sbírat náklad, který se v podobě dalších vagónků zařazuje za lokomotivu. Díky tomu je vlak čím dál delší a manipulace s ním složitější. Jde o hru podobnou populárnímu Hadovi, ale o mnoho komplexnější a složitější, navíc z české nezávislé produkce.

Vlak
Vlak

Grand Theft Auto
Velký úspěch této brutální, hloupé a nic moc vypadající je stále záhadou, tedy alespoň do té doby, než si ji poprvé vyzkoušíte. Velké město plné aut k zcizení, chodců k přejetí a policistů k zastřelení je ideálním místem pro správný gangsterský příběh. První dva díly jedné z nejpopulárnějších herních sérií všech dob se ještě odehrávaly v čistě 2D prostředí, ale v jádru je 15 let starý první díl i moderní sedmé pokračování úplně o tom samém.

Grand Theft Auto
Grand Theft Auto

Čistá hratelnost výše popsaných titulů je hlavním důvodem, proč se staré počítačové hry stále tak intenzivně stahují a hrají.

Publikováno: Rubriky: Hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.