Men of War – pokračování Faces of War

Ukrajinští Best Way zůstávají stejně tajemní, jako při vývoji Soldiers: Heroes of World War II nebo pokračování Faces of War. Men of War má být pomyslným třetím dílem téhle série a naváže na vlažný úspěch Faces of War. Vývojáři si tentokrát ale přizvali na pomoc mladé německé studio Digitalmindsoft, které jim má pomoct dát hře „západní, hollywoodský feeling“.

Men of War

Jinými slovy – má pomoct vést hru takovým směrem, aby se konečně dočkala ZASLOUŽNÉHO úspěchu. Páč trestuhodné přehlížení jako v případě Faces of War se už nesmí opakovat, že :). O čem tedy realtime strategie Men of War bude? V zajímavém interview na Rock, Paper, Shotgun, se Chris Kramer z Digitalmindsoft, rozpovídal o tom, co vlastně na Men of War dělají a jak má celá hra vypadat.

Men of War

Německé studio se stará především o design map a misí, 3D modely, hudbu a zvuky, ale i grafiku . Skoro to vypadá, že na Best Way už nic nezbývá, nicméně faktem je, že Němci vypomáhají kde můžou, zatímco zkušení Best Way dál pilují svůj jedinečný engine. Víc hlav víc ví. Digitalmindsoft chtějí do hry vložit trochu „západní duše“Hollywoodu.

Men of War

Celkem Men of War nabídne tři kampaně – Sověti, Německo, Spojenci. Unikátní možností bude přímá kontrola některých jednotek, např. tanků. A samozřejmě se můžeme těšit na všechny ty šťavnaté fíčurky co známe z Faces of War – odlétávající helmy, krytí, a totální fyzikální systém. Halelujah! Jinak kupu screenshotů najdete na Tiscali Games, mrkněte i na oficiální stránky a nezapoměňte sledovat profil Men of War na Hrej.cz. Men of War vyjde letos v létě na PC.

3 komentáře u „Men of War – pokračování Faces of War“

  1. zoki ne?musim to furt psat?:D napsal:

    bomba hra ja dohral Faces of war ale nevim proc mi nesel po netu ale na tohle se tesim jako blazen hlavne na ty tanky treba novinky tank amiku Jumpo nemecky prototyp tanku Maus atd…..Maus je legenda wow taky tam maj bejt pridany japonci Oo: tak jo doporucuji zuhle hru tem co maji radi fps atd…jako napr.CoH,Blitzkrieg……..zatim. :)

  2. no fajn – mise Maastricht – voják co zmizí na velitelství aby hledal dokumenty se posléze objeví – ale žádné dokumenty u sebe nemá a mise nejde dokončit neboť ať vyčistíme prostor sebelépe a stáhneme veškerý personál do určené zóny tak se nic neděje – poradí někdo???
    dík s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.