Mafia 2 recenze z domova i ze světa

Mafia 2 = jedno velké zklamání. Asi nejlépe to vystihla recenze na Eurogameru. Vizuálními detaily naládovaný svět, ve kterém se ale vůbec nic neděje. A proč se v něm nic neděje? Protože aby se v něm něco dělo, budete si muset koupit nová DLC! V pořadí druhá snůška bonusového obsahu se už na nás chystá. Vyjde hned 7. září a bude se jmenovat Jimmy’s Vendetta. Má obsahovat 30 nových questů a vyjde pro PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Jinak další recenze Mafia II si můžete přečíst na Modrak.cz nebo Woko.snedl.net. Dokonce i z těch lepších zahraničních recenzí jasně plyne, že Mafie 2 je pěkně plytká záležitost s řadou nesmyslných chujovin. Není divu, osm let plácání se sem a tam žádné hře zrovna dvakrát nepřidá.

5 komentářů u „Mafia 2 recenze z domova i ze světa“

  1. Mafia 2 is a world glass action game. I like it so much and i play this game on this weekend.

  2. mafia 2? hrozna a hrozne zklamani. myslim si ze kazdy ocekaval neco jineho!! a chybi zde prvky jako je volna jizda atd…

  3. mafia 2 je podle mě lepší než gta iv.A to už něco znamená.Ajestli se vám zachtělo po volné jízdě tak pro to musíte taky něco udělat.Ne jenom kritizovat.Dá se stáhnout uplně v pohodě na ulozto.

  4. Ale Mafia 2 nema bejt GTA to je ten princip pokazili skvělou hru a ještě ztoho chcou vytřiskavat prachy co to de a největši prdel si dělaj zrovna z čechu O.o

  5. Hej a co Joe’s Adventures nevíte někdo kdy to vyjde na Xbox 360 ? (pokud to vůbec vyjde)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.