Logické flashovky pro každého

Flashové hry jsou ideální platformou pro logické hry, u kterých je nápad důležitější, než nablýskané provedení. Na portálu logickehry.cz najdete přesně takových her stovky. Místo akce a zběsilého klikání tu užijete chladnou rozvahu. Vyzkoušejte adventury a logické hry a potrapte si trochu mozkové závity.

StickyLinky
StickyLinky

StickyLinky
Parádní hra, ve které se snažíte spojovat kuličky stejné barvy k sobě, abyste je následně mohli odpálit a tím uvolnit tvory uvězněné v síti kuliček. Hra je na první pohled velmi lehká, ale postupem času před hráče staví stále větší a větší výzvy, jejichž splnění už není takovou samozřejmostí jako v prvních kolech.

Sonic: Heroes Puzzle
Tradiční logická hra plná reálií z oblíbené série o ježku Sonicovi, ve které střílíte různobarevné kuličky, které se snažíte spojit s alespoň 2 dalšími stejné barvy. Když se vám to podaří, kuličky spadnou a vám se uvolní část hracího pole. Za své úspěchy sbíráte body a podle nich si snadno ověříte, jak se vám dařilo, nebo nikoliv. Jednoduchý koncept, ale na zvládnutí žádná sranda.

Sonic: Heroes Puzzle
Sonic: Heroes Puzzle

Sudoku
Je libo sudoku? Ale ne ledajaké, ale třeba s obrázky populárních postaviček místo čísel? Na logickehry.cz si můžete vybrat hned z několika sudoku her, ať už těch klasický, nebo s hlavami postaviček ze Shreka místo čísel. Kdykoliv si tak sednete k internetu, můžete si trochu potrápit hlavu doplňováním do čtvercové sítě.

Sudoku
Sudoku

Čínská moudrost v Mahjongu
Mahjong musí být úžasná hra s reálnými kostičkami, ale upřímně, v našich zeměpisných šířkách si ji moc neužijete, leda že vyzkoušíte jedno z jejich mnoha elektronických provedení. Zahrát si můžete 3D Mahjong, klasický Mahjong, nebo variantu kde místo tradičních čínských symbolů figurují obrázky zvířat http://essayscaptain.com.

Čínská moudrost v Mahjongu
Čínská moudrost v Mahjongu

Publikováno: Rubriky: Hry

1 komentář u „Logické flashovky pro každého“

  1. As an offender, you are going to be the target of defensive players and will suffer several hits during a game. Ellynn Morgan Avi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.