Králíci jsou zpátky!

Rayman Raving Rabbids prošli skrze většinu platforem jako uragán – někdo si je zamiloval, jako třeba Zelená vopice, jiní je zatratili. Ti, kteří si je zamilovali teď s napětím očekávají Rayman Raving Rabbids 2. Králíci jsou zpátky, uaaaah!

Rayman Raving Rabbids 2

A tentokrát nemají za lubem nic menšího, než ovládnout planetu zemi. Založili si novou základnu poblíž nákupního centra a začali výcvik svých úderníků. Budou muset splnit několik obtížných misí po celém světě aby dosáhli svého cíle. A Rayman je samozřejmě bude muset zastavit!

Rayman Raving Rabbids 2

Za projektem opět stojí lidé, kteří dělali také na Beyond Good & Evil. První díl Rayman Raving Rabbids byl nejzábavnější na herní konzole Wii, a tak se Ubisoft docela pochopitelně rozhodl, že Rayman Raving Rabbids 2 už budou exkluzivně pouze pro Wii. Vývojáři se tak nebudou muset obávat nepovedeného portování ovládání na jiné herní konzole.

Rayman Raving Rabbids 2

Dvojka má obsahovat na 60 nových miniher, ve kterých už půjde mnohem více o samotné králíky než o postavičku Raymana. Většina jich navíc bude podporovat společnou hru dvou, tří nebo až čtyř hráčů. Hurá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.