Hrajte si s panenkami Barbie i na počítači

Každá správná holka má ráda panenky Barbie, se kterými si hrají už generace a generace dětí po celém světě. Nejinak tomu bude i v budoucnosti, kdy se hraní přesune takřka výhradně na počítač. Už dnes existuje velké množství online her s Barbie, které si každé děvče může zahrát úplně zadarmo, třeba na portálu http://hrydnes.cz/.

Barbie nápoj lásky
Barbie nápoj lásky

Barbie nápoj lásky
Není žádným tajemstvím, že Barbie si myslí na Kena už pořádnou dobu. Jenže co by se stalo, kdyby on neměl zájem? To by byl pro Barbie velký problém. Uchýlila by se i k magii? Samozřejmě! Ve hře Barbie nápoj lásky nejde o nic jiného, než o namíchání toho nejsilnějšího nápoje lásky, který Kena chtě nechtě donutí dívat se už jen na zlaté vlasy panenky Barbie.

Barbie na kole
Ve hře Barbie na kole jde o to sesbírat co nejvíce cenností, které jsou po trase Barbiiny jízdy rozesety. Zajímavostí je, že Barbie jednou trasou projíždí vždy několikrát, aby hráčka stihla sesbírat všechny cennosti, nebo odemknout nové kusy oblečení. To proto, aby se Barbie měla do čeho převléci a nenosila pořád jen ten jeden nudný úbor.

Barbie na kole
Barbie na kole

Barbie první rande
Mezi hrami s barbie samozřejmě nesmí chybět ani hra plná make-upu a dalších zkrášlovadel. Tentokrát jde o všechno. Barbie musí zapůsobit na první schůzce na Kena, jak jen nejlépe dovede. K tomu jí ale musí pomoci šikovná hráčka, která ji dokonale nalíčí, aby byla opravdu nejkrásnější a Ken z ní nespustil oči.

Barbie první rande
Barbie první rande
Publikováno: Rubriky: Hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.