Deus Ex: Human Revolution na E3

Eidos a jeho nový majitel Square Enix nehodlají letos na E3 ponechat nic náhodě. Kromě nového Tomb Raidera 9 se dočkáme také podrobnějšího představení dlouho očekáváného pokračování série Deus Ex. Nový díl nese název Deus Ex: Human Revolution.

Celkově třetí díl série je ve vývoji podle všeho už několik let. Určitě ale ne plných sedm, kolik uplynulo od vydání zatím posledního Deus Ex: Invisible War, který vyšel kromě PC také pro konzoli Xbox. Vydání třetího dílu se nejspíš dočkáme někdy začátkem roku 2011, pravděpodobně během 1. čtvrtletí.

Podle vydaného traileru se dá dost dobře čekat epický příběh o tom, co všechno se skrývá v člověku a věčná problematika propojování vopice a technologie. Nebo něco v tom smyslu. Každopádně se dá čekat spousta naštvaných fanoušků původní série, kteří budou zase mrmlat nad tím, jak je to moc „pro masy“. Pchá!

Zajímavější je hádat, jestli hra vyjde jen pro PC a Xbox 360, nebo i PlayStation 3. Vzhledem k tomu, že Square Enix nemá žádné důvody se omezovat, tipuje vopice i PS3 a navíc inovativní využití pohybových ovladačů Natal a PS Move v obou případech.

1 komentář u „Deus Ex: Human Revolution na E3“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.