Bude X-COM, nebude X-COM?

Tak už je to tady zase. Prý, že Ken Levine dělá na novém X-COM. A pak zase, že na něm nedělá. Tak co si ksakru má nebohá vopice myslet? Dala by klidně pět plantáží svých nejlepších kokosových ořechů za to, aby si mohla nový X-COM zahrát a SÍŤ ji bude takhle napínat?! Tak to tedy ne!

Ken Levine je dobrej. Po úspěchu BioShocku sice nejspíš malinko zmagořel, páč se od něj bývali spolupracovníci raději trhli, ale nic naplat (třeba zmagořili oni, že). Irrational Games jedou pořád podle něj. Mají za sebou tak skvělé pecky jako Freedom Force, Tribes: Vengeance nebo SWAT 4. A remake X-COMu by do tak skvělého a bohatého portofilia skvěle zapadal. My chceme X-COM.

A jak by se asi hrál, hmmm! Mňam, mnňam, zase bysme mohli prozkoumávat temné stodoly vesnických stavení, plížit se ulicemi a čekat, ze kterého okna nebo zpoza kterého roku vyrazí muton nebo šedivák. Aojojoj, to byly časy… Já to snad zas pustím na DOSboxu. Obětujte prosím všichni, kdož máte k sérii X-COM podobný vztah, doma alespoň jeden kus toho nejkvalitnějšího ovoce za to, aby nám strýček Levine za pár měsíců ten X-COM nadělil. Jinak…!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.