Blizzard: nová online hra se jmenuje Titan

byl nucen skrze Franka Pearce potvrdit, že jejich další se bude jmenovat Titan. Nedávno totiž z firmy unikl dokument s rozpisem možných období pro vydání připravovaných titulů Blizzard.

World of Warcraft Cataclysm - datadisk ke známé MMO od Blizzardu
World of Warcraft Cataclysm - datadisk ke známé MMO od Blizzardu


Nová MMO Titan by tak měla být připravena na poslední čtvrtletí roku 2013. by mělo vyjít na konci roku příštího s tím, že datadisky se objeví v polovině roku 2013 a koncem roku 2014. Na konci roku 2011 se má objevit první datadisk pro a tajemný projekt „SC2 Phoenix“.

Spekuluje se, že by mohlo jít o StarCraft do browseru. Ale stejně dobře to může být střílečka nebo navázání na StarCraft Ghost. Nebo prostě jen nějak DLC. Kdo ví.

Druhý díl StarCraftu 2 (!!!) vyjde hned v prvním čtvrtletí 2013. Chystají se také další dva datadisky k , tedy čtvrtý a pátý kousek po letošním Cataclysm. Čtvrtý přijde už v polovině , pátý koncem roku .

Mimohodem, film World of Warcraft má být v kinech na konci roku . Blizzard má napilno! Ale vězte, že víc než u jakékoliv jiné (jestli vůbec nějaké) herní firmy tady platí: nevydáme to dřív, než budeme chtít!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.