Akční rubačky na Flashhry.cz

Pořádných akčních mlátiček není nikdy dost. Válka, smrt, akce, krev, to je oč tu běží. Desítky her s touto tematikou najdete i na herním webu flashhry.cz.
Flash hry online
Akční hry tvoří nedílnou součást volně dostupných onlinovek, ke kterým si každý den sedají tisíce hráčů, kteří hledají intenzivní odreagování, pobavení a tak trochu i vybití všeho špatného, co se za uplynulý den v práci, nebo ve škole událo. Není nad to sednout do (virtuálního) auta a v postapokalyptickém světě o kapotu rozmáznout pár zombíků, jako v parádní flashovce Earn to Die.

Ještě více potěší každého milovníka akce legendární Quake převedený do flashe. Hra, která definovala žánr FPS ve vašem prohlížeči, nic víc nic míň. V podobném duchu se nese i soubor her nazvaný Doom Triple Pack, který obsahuje tři fantastické pařby, mezi kterými samozřejmě vládne sám nepřekonatelný Doom, ale ani Heretic a Hexen. Zbylé dvě hry, rozhodně kvalitu balíčku nesnižují.

Ještě si dovolíme doporučit jednu hru, která graficky i hratelností patří mezi vůbec nejlepší původní flashové hry. Řeč je o Army of Ages, kde produkujete obrovské množství jednotek, které jdou automaticky válčit s nepřítelem, který dělá to samé. Tím pravým kořením hry je ale vývoj, kdy nejprve vaši armádu tvoří neandrtálci s kyjem a postupně se dostáváte až ke zbraním daleké budoucnosti.

Stejně zábavných, byť ne tak kultovních titulů je mezi akčními onlinovkami velká spousta, takže když vás jeden začne nudit, budete mít vždy v zásobě mnoho dalších. Vesmírné střílečky, odpalování raket na nebohé vesničany, kosení zombie po desítkách, pro flashovky neexistuje žádné tabu, topcollegepapers žádný nedosažitelný limit šílenosti a brutálnosti.

Publikováno: Rubriky: Hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.