Poker naživo na Vašem iPhonu

Pro ty, kteří poker nejen rádi hrají, ale také se zajímají o události ze světa okolo něj, přichystala britská online herna PokerStars novou aplikaci PokerStars TV. PokerStars je jednou z největších společností tohoto druhu na světě – nedávno expandovala i do České republiky a dnes nabízí možnost hrát nepřeberné množství variant pokeru, ať už za pravé peníze, nebo za virtuální žetony.zahrajte-si-poker-kdekoliv_590x399

Vedle aplikace PokerStars Poker, která uživatelům umožňuje hrát poker online zdarma odkudkoli na světě, byla také vyvinuta aplikace PokerStars TV, která je určena vyloženě pro zpravodajství a novinky, které s touto hrou souvisejí. Je-li pro vás poker víc než jen občasným koníčkem a zajímá-li vás vše, co se děje ve světě pokerových profesionálů, popřípadě sami poker profesionálně hrajete, jedná se o aplikaci přímo pro vás.

Vedle živých přenosů z pokerových turnajů a právě probíhajících akcí si díky PokerStars TV můžete stáhnout do svého přenosného zařízení například i nekrácené záznamy turnajů, komentované videoanalýzy jednotlivých her, ve kterých kamera zabírá karty v rukou jednotlivých hráčů, nebo třeba rozhovory s účastníky turnajů či s hráči hrajícími za tým PokerStars (například s tenisty Rafou Nadalem a Borisem Beckerem, herečkou Jennifer Tilly nebo bývalým fotbalistou Ronaldem – všichni jsou profesionálními hráči pokeru a všichni dnes hrají za stáj PokerStars).

Aplikace vám umožní přístup k aktuálnímu dění na celosvětových turnajích, například na PokerStars Big Game, Online Poker Show, PokerStars Caribbean Adventure, nebo European Poker Tour (určitě není bez zajímavosti, že jeden z turnajů v rámci celoevropského turné EPT se bude v prosinci 2014 konat v Praze) my custom essay writers.

Komentované záznamy turnajových her nabízí úžasnou možnost učit se od těch nejlepších na světě – a těchto a podobných záznamů se v aplikaci nachází na několik tisíc hodin.

Aplikace má intuitivní a přehledný design, který se výborně doplňuje s přenosnými zařízeními od firmy Apple. Je k dispozici pro iPhone, iPad a iPod Touch, optimalizovaná je pro iPhone 5.

poker-stars-mobile

Po spuštění se na startovní stránce zobrazí nejnovější videa, která můžete filtrovat a nastavovat za pomoci vlastního playlistu či skrze jednotlivé přednastavené kanály (ty jsou většinou rozdělené podle toho, ke kterému turnaji se vztahují videa, která v nich jsou, ale existuje například i kanál, na kterém se objevuje jen pokerová reklama).

Nemusíme mít obavy, že by vám cokoli mohlo uniknout – PokerStars TV naladíte kdykoli a kdekoli. V případě, že nemáte neustálé připojení k internetu, si později můžete veškeré pořady, videa i streamované přenosy stáhnout v HD kvalitě.

Aplikace disponuje i základními funkcemi sociální sítě. Oblíbené pořady mohou uživatelé vzájemně sdílet mailem, textovou zprávou či přes Facebook.

„Je to určitě krok vpřed, vstříc mladší generaci,“ popisuje aplikaci komentátor pokerových turnajů Joe Stapleton. „Sám se na turnaje klidně budu dívat v televizi, ale dnes na to lidi moc nedají. Mnohem raději využívají chytré telefony a tablety.“

Chcete-li tedy mít přístup k tomu nejnovějšímu, co se ve světě pokeru zrovna odehrává, je aplikace PokerStars TV tou nejlepší možnou volbou. Ve verzi pro produkty s iOS si ji můžete zdarma stáhnout na iTunes.

Publikováno: Rubriky: Hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.