Kruté bojové hry na Raketce

Na herním webu Raketka.cz si každý náruživý hráč může vyzkoušet jakoukoliv ze stovek povedených flashovek z mnoha různých žánrů a stylů. Ale to není všechno, protože Raketka je také místem, kde se hráči setkávají a soutěží mezi sebou. Aby toho nebylo málo, Raketka pravidelně pořádá i soutěže o hodnotné ceny, samozřejmě herního zaměření.

Chaos Faction 2
Chaos Faction 2

Chaos Faction 2
Mezi vůbec nejpopulárnější tituly na Raketce patří akční a bojové hry, ve kterých jde vždy jen o to jediné – zničit nepřítele. Mezi nimi vyniká Chaos Faction, hra s naprosto zběsilou hratelností, ve které se budete možná prvních pár minut rozkoukávat a umírat. Se svým avatarem tu budete bojovat proti nepřátelům v malých arénách, které překypují zbraněmi i nebezpečím. Hratelnost je velmi vertikální, plná skákání a tempo je opravdu vražedné.

Achilles 2
Ze zcela opačného soudku je hra Achilles. V ní hraje největší roli rozvaha a opatrnost. Hratelnost je pomalejší, ale o to krvavější. Do svých nepřátel tu můžete v roli mýtického hrdiny bodat oštěp i meč a krytí obstará typický kruhový štít. Hodně se povedla i grafická stránka hry a různorodí nepřátelé zajistí, že se u Achillea nebudete nudit.

Achilles 2
Achilles 2

Bunnykill
Pokud máte slabost pro chlupaté králíčky, tuto hru rozhodně nesmíte minout. Ano, budou v ní tato roztomilá zvířátka umírat, ale jen ta zlá, která se snaží zabít toho vašeho bunnyho, který je k jejich smůle brutálním a neporazitelným bojovníkem. Klasická bojovka okořeněná zasazením mezi partu ostrých králíků, na kterých si rozhodně na talíři nepochutnáte (to spíše oni na vás).

Bunnykill
Bunnykill
Publikováno: Rubriky: Hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.